قوانین استفاده از سایت
در اینجا قوانین بین ما و شماست.
ما همواره با ایجاد قوانین و شرایط استفاده از سایت،ارتباط خود را با شما شفاف می کنیم.
کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده مناسب از خدمات کالا بازار به دقت ملاحظه بفرمایید.
ورود کاربران به وب سایت کالا بازار هنگام استفاده از پروفایل شخصی،طرح های تشویقی،ویدئوهای رسانه تصویری کالا بازار و سایر خدمات ارائه شده توسط کالا بازار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات کالا بازار می باشد.
لازم به ذکر است ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کالا بازار از سوی کاربر است.
ضمنا توجه داشته باشید که شرایط و قوانین مندرج،جایگزین کلیه توافق ها و قوانین قبلی تلقی می شود.

قوانین عمومی
کاربر کیست
فروشنده کیست
قوانین حریم شخصی
ارتباط الکترونیکی
ثبت،پردازش و ارسال سفارش
شرایط خرید کارت هدیه
خسارت حمل و نقل
ضمانت 7 روزه تست
قوانین ثبت نظر کاربران
محتوا
نحوه قیمت گذاری
تخفیفات شگفت انگیز
نمایندگی
قوه قهریه
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و خدماتی که در کالا بازار ارائه می شود منطبق با قوانین جمهوری اسلامی و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
درصورتی که در قوانین مندرج:

رویه ها
خدمات
محصولات
قوانین
و سرویس های کالا بازار تغییراتی در آینده ایجاد شود،در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود.
شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
کاربر کیست
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با ثبت نام و وارد کردن اطلاعات شخصی در فرم ثبت نام،به ثبت سفارش و یا استفاده از هرگونه خدمات دیگر از وب سایت کالا بازار اقدام نماید.
از آنجا که کالا بازار یک وب سایت فروش آنلاین است،طبق قوانین تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است.
جز گروه مشاغل که شامل:
خریداران عمده
اصناف
مکاسب دارای پروانه کسب و کار.

مشتری و کاربران با عضو شدن و ثبت نام می توانند از خدمات سایت استفاده کنند.
فروشنده کیست
محصولات ارائه شده در وب سایت،یا توسط کالا بازار از شرکت های معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می شود و یا برخی فروشندگان با کالا بازار همکاری می کنند و محصولات خود را به واسطه این فروشگاه اینترنتی،به صورت آنلاین به فروش می رسانند.
منظور از کالای فروشندگان،گروه دوم است و فروشنده،شخصی حقیقی و حقوقی است که محصول خود را در وب سایت کالا بازار عرضه کرده،و به فروش می رساند.
شرایط کاری فروشندگان:

 • اعتبار فروشنده ها توسط کالا بازار بررسی و مدارک مورد نیاز ایشان اخذ می شود.
 • مسئولیت های مربوط به کیفیت،قیمت،محتوا،شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.
 • فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می شود،در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می شود.
زمان بندی آماده و تحویل کالا به خریدار:

 • خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن،فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
 • سفارش هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند،حداقل یک روز کاری بعد طبق زمان تحویل اعلام شده در سایت در تهران و شهرستان ها،ارسال خواهند شد.
 • یک روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان،به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان،شروع پردازش سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش گذاری در کالا بازار است.
 • منظور از یک روز کاری،زمان آماده سازی و ارسال کالا به انبار کالا بازار توسط فروشنده است،که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.
 • در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما،این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و کالا بازار تلاش خواهد کرد محصول یا محصولات مورد نظر شما را ظرف 24 ساعت تامین کند.
 • در صورت عدم تامین کالا بعد از 24 ساعت،اقلام در انتظار تامین سفارش شما به صورت سیستمی لغو خواهد شد.

در شرایط خاص،مثل فروش شگفت انگیز،احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و کالا بازار مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید،اقدام و فروش را متوقف کند.

در صورتی که کالا بازار تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرده ،میزان خرید از کالا های فروشندگان محاسبه نمی شود و این کالا ها مشمول استفاده از این تخفیف ها نمی شوند.
نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه کالا بازار است،با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت رابه عهده میگیرد.به کالاهای فروشندگان تخفیف سازمانی تعلق نمی گیرد.
خدمات پس از فروش کالا بازار تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالای فروشندگان را می پذیرد که لیبل بارکد نارنجی رنگ که روی کالا نصب شده است ،جدا نشده باشد.
قوانین حریم شخصی
کالا بازار به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند،احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.
کالا بازار متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا،تکنولوژی مورد نظر برای هرچه مطمئن تر شدن و امن تر شدن استفاده شما از سایت را،توسعه دهد.
همه مطالب در دسترس از طریق خدمات کالا بازار، مانند:
متن
گرافیک
آرم
آیکون دکمه
تصاویر
ویدئوهای تصویری
موارد قابل دانلود و کپی
داده‌ها
و کلیه محتوای تولید شده توسط کالا بازار جزئی از اموال کالا بازار محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کالا بازار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کالا بازار محفوظ می‏‌دارد.
علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط کالا بازار و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار کالا بازار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کلیه حقوقی که به صراحت برای کالا بازار محفوظ است:

 • استفاده از لیست محصولات
 • مشخصات فنی
 • قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت کالا بازار
 • هر یک از خدمات و یا مطالب
 • دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری
 • هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات
روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات کالا بازار، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
کالا بازار محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما،پایگاه رسمی این سایت یعنی info@KalaBazar.com است.
ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طریق آدرس های رسمی و تایید شده در سایت،با شما تماس نمی گیریم.

ارتباط الکترونیکی
نحوه پرسش و پاسخ الکترونیکی:

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات کالا بازار استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به کالا بازار ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد.
طبق موافقت شما کالا بازار به صورت الکترونیکی از طریق:

 • پست الکترونیکی
 • سرویس پیام کوتاه
 • و سایر سرویس‌های الکترونیکی
به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد کالا بازار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه کالا بازار را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 100006655 تنها شماره‌‌ ای است که کالا بازار از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.

همچنین این شماره‌‌ تنها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت:

رویدادها
خدمات
و سرویس‌های ویژه کالا بازار را به اطلاع کاربران می‌رساند.
روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
همچنین ممکن است کالا بازار از طریق شماره 100006655 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کالا بازار، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام کالا بازار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@KalaBazar.com اطلاع دهید.
ثبت،پردازش و ارسال سفارش
روز کاری در کالا بازار:

به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته،به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.
کالا بازار به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت کالابازار به وسیله ارسال کد سفارش ازطریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرارمی‏‌گیرند.کالا بازار همواره درارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.

دلایل استرداد وجه سفارش به مشتری:

 • در صورتی که موجودی محصولی درکالابازار به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای کالابازار محفوظ است.
 • همچنین مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین آن محصول کند.
 • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود درسایت کالا بازار،حق بلااثر نمودن سفارش وخریدانجام شده توسط مشتری،برای کالابازار محفوظ است.
 • کالابازار در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و برگشت می‌نمایدو مشتری با ورود به سایت کالابازار قبول می کنداز این موضوع آگاهی داشته و در این مورد ادعایی نخواهد داشت.​
 • کالابازار مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید،اقدام و فروش خودرا متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.
 • حق قطع فروش کلیه و یابخشی ازمحصولات به هردلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی،برای کالابازار محفوظ است.
 • در صورت بروز مشکل درپردازش نهایی سبدخریدمانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
نحوه تکمیل فرم و دریافت کالا توسط خریدار:

 • کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود،فرم سفارش رابا اطلاعات صحیح وبه طور کامل تکمیل کنند.
 • بدیهی است درصورت وروداطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربرقابل پیگیری وتحویل نخواهد بود.
 • بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری،به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.
 • در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، کالابازار جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی درخواست کند.
 • مشتریان می‌توانندنام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنندو اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 • کاربری هرمشتری شامل نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشدو در صورت عدم تطابق، فروشگاه‌‌های اینترنتی مجاز به ارائه خدمات به این گروه ازمشتریان نخواهدبود.
 • خریداران محترم می بایست با ارائه تصویر کارت ملی خود و خرید ازطریق کارت بانکی متعلق به شخص خریدار که با هویت سفارش دهنده در تطابق می باشد،اقدام به ثبت سفارش نمایند.
 • همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند،در فاکتور درج خواهد شدو لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند،چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش وتایید سفارش،به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.
 • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه،کافی نت،رستوران،هتل ومانند آن امکان‌پذیر نیست ولازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
لازم به ذکر است که این امربه منظور جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی ومواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه درنظر گرفته شده است.
باتوجه به ثبت سیستمی سفارش،به هیچ عنوان امکان صدور فاکتورمجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادرشده، به نام شخص حقوقی وجودندارد.بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش،نسبت به این مساله دقت لازم راداشته باشندو اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود،هنگام ثبت سفارش خود،با انتخاب گزینه تکمیل اطلاعات حقوقی و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر،برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

نحوه سفارش تعداد بالا و نحوه پرداخت آن:

از آنجا که کالابازار یک وب‌سایت فروش آنلاین است،سفارش یک کالا به تعداد بالا،مغایر با هدف مصرف خریدار است،در صورت ثبت این مورد و یا سفارشاتی که با تعداداقلام بالایی همراه هستند،لازم است پیش از ارسال،سفارش مشتریان ابتدا توسط کالا بازار بررسی و در صورت تایید،پردازش گردد.
در این موارد پرداخت وجه و تسویه، قبل از ارسال کالا الزامی است درغیر اینصورت سفارشات با هماهنگی مشتری کنسل شده و در صورت واریز وجه،مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد.
امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است،وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال،مبلغ اینگونه سفارش‌ها ازطریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

در صورت خرید اعتباری استفاده از کد تخفیف یا ووچر پس از نهایی شدن سبد،از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید،و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید،حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد،ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی کالا بازار،سفارش درب اصلی ساختمان منتهی به خیابان تحویل داده می‌شود.
لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند.
همچنین تا پیش از ثبت نهایی،هرگونه تغییر از جمله تغییردر موجودی کالا یا قیمت،روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد.بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند،به‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت‌انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند،توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند.
شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید KBC سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که کالا بازارهیچ‌گونه مسئوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است،ندارد.

پس کاربران و مشتریان در هنگام خرید انتخاب کالای مورد نظر تا زمان ثبت اطلاعات سفارش همانند آدرس و تلفن های در دسترس باید دقت بالایی داشته باشند،تا کالا به درستی برای آن ها در زمان مشخص شده ارسال شود.

شرایط خرید کارت هدیه
کارت هدیه یک هدیه بسیار مناسب برای عزیزان شما می باشد ک میتوانید از وب سایت کالا بازار به دوستان خود هدیه دهید و آنهارا به خرید از وب سایت کالا بازار دعوت نمایید.

شرایط استفاده از کارت هدیه:

 • بااولین استفاده،کارت هدیه در حساب کاربری ثبت می‌شودو امکان استفاده از آن برای دیگر کاربران وجود نخواهد داشت.
 • لازم نیست تمام اعتبار ریالی کارت هدیه دراولین خرید،خرج شود.
 • شما میتوانید اعتبار کارت هدیه خود را در چند سبد خرید مجزا و در چند خرید متوالی خرج کنید.
 • امکان استفاده از دو یا چند کارت هدیه برای ثبت یک سفارش وجود ندارد.
 • در صورت مرجوع کردن کالاهایی که با استفاده از اعتبار کارت هدیه خریداری شده،مبلغ آن‌ها به حساب همان کارت هدیه بازمی‌گردد.
 • کارت هدیه قابل مرجوع کردن یا تعویض نیست.
 • اعتبار کارت هدیه کالا بازار قابل تبدیل به وجه نقد نیست.
 • اگر مبلغ سفارش بیش از اعتبار کارت هدیه باشد،می‌توان باقی‌مانده را با روش‌های عادی پرداخت کرد.
 • لازم است پس از خرید، کارت هدیه را مدتی نزد خود نگه دارید.
 • شما می توانید از کارت هدیه خودطبق نیاز و سلیقه خود از محصولات هر دسته بندی که می خواهید استفاده کنید.
خسارت حمل و نقل
کالا بازار تلاش خود را می کند که سفارشات مشتریان خود در کمترین زمان و در طی زمان هایی که خود مشتری درخواست کرده به دستشان برسد وهمواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.

با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات،تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و کالا بازار تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای راحتی امور پیگیری،خسارت را جبران می‌‏کند.


ضمانت 7 روزه تست
برخی از کالا ها پس از خرید نیاز به تست دارند که کالا بازار تست این محصولات را 7 روز در نظر گرفته است. ولی دقت داشته باشید همه ی محصولات شامل این تست نمی شوند.
در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده،کالا بازار با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند،تا 7 روز پس از تحویل،دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول،می‏‌شود.

کالاهای گروه‌های:
کتاب و رسانه و اسباب بازی
کالاهای مصرفی مانند کارتریج
جوهر چاپگر
قوانین ثبت نظر کاربران
توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با کالا باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتریان کالا بازار شماره تلفن‌91090029-021تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه ارتباط با ما با انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، سوال یا درخواست خود را مطرح کنید.
برای ارسال:
 • درخواست‌ها
 • پیشنهادها
 • انتقادات
 • شکایت ها
از فرم صفحه ارتباط با ما استفاده کنید یا به ایمیل آدرس info@KalaBazar.com ایمیل ارسال کنید.

در هنگام ثبت نظر توجه داشته باشید که کالا بازار در صورت مشاهده پیام هایی که از نظر قوانین مشکل دارندرا در راستای همان قوانین می تواند ویرایش کند.

شرایط ارسال پرسش یا پاسخ:
 • زبان و رسم‌الخط فارسی و اسلوب نگارش هم در آن رعایت شده و خوانا باشد.
 • برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده کنید و در بخش پرسش و پاسخ در مورد قیمت نپرسید.
 • از پرسش و پاسخ درباره‌ی آدرس سایر فروشگاه‌های فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.
 • پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر محصول موردنظرتان بنویسید.
 • از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل،شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.
 • سوالات خود درمورد وب سایت کالا بازار باشد و از پرسیدن سوالات متفرقه و در مورد فروشگاه های دیگر خودداری کنید.
 • قبل از ثبت سوال می توانید به بخش سوالات متداول کالا بازار رفته و آن پرسش و پاسخ ها را مطالعه کنید.
 • هدف از ایجاد بخش نظرات در کالا بازار،اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد.
دربخش نظرات کالا بازار،هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت،نظرات خود رابه اشتراک بگذاردو پس از بررسی کارشناسان تایید،نظرش را روی سایت مشاهده کند.بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود،تایید نمی‌شوند ودر نتیجه درسایت به نمایش درنمی‌آیند.
کالا بازار درقبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده دراین قسمت،هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی کالا بازار درباره‌ی محتویات نظر نیست،لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود،نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران:
 1. کامنت هایی که با عرف جامعه مغایر هستند مثل کامنت های کالاهای جنسی تایید نخواهند شد و نمایش داده نمی شوند.
 2. لازم است نظرات خود رابه صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تاجای ممکن خودداری کنید.
 3. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد، لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
 4. توجه داشته باشند،مسائلی را که از آن اطمینان ندارید،به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید،همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
 5. کاربران می‌توانند نقدخود به هر بخش از کالا بازار را درقسمت مربوط اعلام کنند،لذا هیچ‌گونه نقدی رادرباره‌ی سایت یا خدمات آن درقسمت نظرات ننویسید.
 6. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند،لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط بامحصول رامطرح نکرده وفقط سوالاتی که درخصوص محصولات است رابنویسید.
 7. با توجه به مسئولیت سایت درقبال لینک‌های موجود در آن،نباید لینک سایت‌های دیگر را درنظرات خود ثبت کنید.دقت داشته باشیدتا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن یا فرستادن دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید ودر اینجا از نام فروشگاه و یا سایت های دیگر استفاده نکنید.
 8. در نظرات خود،از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید.
 9. از طریق نمودار تغییر قیمت درسایت می‌توانید از تغییرات قیمت آگاه شوید،لذا درباره‌ی آن سؤال نکنید ونظری ندهید.
 10. تمام کاربران حق دارند نظرات خود رابه شرط رعایت قوانین،در سایت منتشر کنند،لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت،جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید،نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید.
 11. قسمت نظرات سایت،با تالارهای گفت‌وگو فروم متفاوت است،لذا برای حفظ ساختار،مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد،تایید نخواهد شد.
 12. کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌انداز ادبیات محترمانه استفاده کرده واز توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند.بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
 13. با توجه به ساختار بخش نظرات،از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی دراین بخش خودداری کرده وسوال یادرخواست راهنمایی خود رادربخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
 14. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت،لازم است هنگام نوشتن نقد،مطالب غیرضروری را حذف کنید.
 15. با توجه به تفاوت درسطح محصولات مختلف وتفاوت عمده درقیمت‌های آن‌ها،لازم است نقد وبررسی هرمحصول باتوجه به قیمت آن و نه به صورت مطلق صورت گیرد.
 16. نقد مناسب،نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا رادر نظر نگیرد،بلکه به‌طور واقع‌ بینانه معایب و مزایای هرمحصول را در کنار هم بررسی کند زیرا هرمحصول از نظر هرکاربر متفاوت بوده و تاثیر متفاوتی نیز داشته است.
 17. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول دراستفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشدو مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتر وار درمحل تعیین‌شده درج شود.
 18. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید.یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهدکرد.

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.بهتر است از فضای خالی Space بیش از حد معمول،کشیدن حروف یا کلمات،استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه،شکلک و اموجی در متن خودداری کنیدو متن خود را دقیق و شیوا و به دوراز اغراق،و هم چنین طبق استفاده خود و از زبان خود بنویسید که برای سایر کاربران جذاب تر و قابل اعتماد تر باشد.
محتوا
کاربران و مشتریان می توانند با تکمیل و وارد کردن اطلاعات در فرم ثبت نام از خدمات و محصولات کالا بازار استفاده کنند.هم چنین میتوانند با عضویت و ثبت نام از تخفیف های شگفت انگیز کالا بازار نیز بهره مند شوند.
کالا بازار از طریق این شماره 100006655 شما را از این تخفیفات آگاه می سازد.قبل از ثبت نام با دقت قوانین و مقررات وب سایت کالا بازار را مطالعه بفرمایید.

ورود کاربران به وب سایت کالا بازار هنگام استفاده از:

پروفایل شخصی
طرح های تشویقی
ویدئوهای رسانه تصویری کالا بازار
تخفیف های شگفت انگیز
کارت هدیه
و سایر خدمات ارائه شده توسط کالا بازار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات کالا بازارمی باشد.

لازم به ذکر است ثبت سفارش نیز درهر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کالا بازار از سوی کاربر است.
ضمنا توجه داشته باشید که شرایط و قوانین مندرج،جایگزین کلیه توافق هاوقوانین قبلی تلقی می شود.
نحوه قیمت گذاری
نحوه قیمت‌‏گذاری در کالا بازار مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.
قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در کالا بازار قیمت‏‌های خرده فروشی وعمده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

تغییرات احتمالی قیمت کالا:
 • با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات،کالا بازار نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید.
 • در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری،اگر سفارشی قابل تحویل نباشد،کالا بازار موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.
 • لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود،سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود.قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته‌بندی،ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود،ممکن است جداگانه محاسبه شود.
هم چنین در کالا بازار برخی محصولات با همکاری خود تامیین کنندگان تخفیف گذاشته می شوند که در اصل حداقل سود را از مشتری دریافت می کننده و یا در جشنوار های شگفت انگیز قیمت بعضی کالاها خیلی پایین تر از قیمت اصلی آن ها در بازار می باشد که مشتریان کالا بازار بتوانند از این تخفیف ها استفاده نمایند.
تخفیفات شگفت انگیز
طرح تشویقی شگفت‌انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این کالاها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند.

در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد،وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند وامکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت.در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش شگفت‌انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش،کالا در طرح شگفت‌انگیز باشد،قیمت شگفت‌انگیز اعمال می‏‌شود.
به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید پروموشن است،کالا بازار تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد ودر صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود.همچنین،هزینه ارسال سفارش برای بخش شگفت‌انگیز به ازای هر سفارش به صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.
این طرح ها به طور معمول هرروزه می باشد و در ساعاتی فقط آن محصولات دارای تخفیف هستند که برای مشتریان و کاربرانی که عضو باشگاه مشتریان کالا بازار باشند از طریق پیامک به آن ها اطلاع داده می شود.
نمایندگی
شما در کالا بازار نمیتوانید خرید حضوری داشته باشید و تنها از طریق وب سایت میتوانید با بررسی و مشاهده تصویر محصول ثبت سفارش کنید و سفارش خود را از طریق پست دریافت کنید.
کالا بازار در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد وکلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود.
لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست،مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی کالا بازار اطلاع دهید.
در حال حاضر کالا بازار در شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس،تنها خدمات ارسال و تحویل سفارش را از طریق مراکز توزیع و پخش خود انجام می‌دهدو برای خرید تنها باید به وب سایت کالا بازار مراجعه و سفارش خود را ثبت کرد.
قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج،در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه،کالا بازار هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
کالا بازار خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند،لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.
Scan Me
برای دانلود اپ لطفا اسکن کنید

از تخفیف ها و ویژه ترین های ما با خبر شوید
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستیم
پست الکترونیک : info@kalabazar.com
شماره تماس : 91090029 - 021
logo-samandehi
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
فروشگاه اینترنتی کالا بازار، بررسی انتخاب و لذت خرید آنلاین و بیش از 1200 تامین کننده معتبر داخلی و خارجی
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی کالا بازار فقط برای مقاصد غیر تجاری و تنها با ذکر منبع بلامانع است، کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت تجارت الکترونیک داده پیشگام می باشد.
Left Menu
فیلتر کن
فعلا نه